a

طراحی شده توسط سپنتا

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس با ما

09123056430

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
خانه > مقالات  > خرید شیلنگ باد کمپرسور

خرید شیلنگ باد کمپرسور

خرید شیلنگ باد کمپرسور

در زمان خرید شیلنگ باد کمپرسور به چه فاکتور هایی باید توجه کنید؟ همانطور که می دانید شرکت مهدیران ارائه دهنده برترین انواع شیلنگ باد کمپرسور است.

شما می توانید این نوع شیلنگ را در اندازه ها و ابعاد دلخواه تهیه کنید.

در مطالب قبلی شما را با فروش چکش برقی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید شیلنگ باد کمپرسور و همچنین نحوه خرید آن اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

راهنمای خرید شیلنگ باد کمپرسور

انتخاب بهترین شیلنگ باد کمپرسور برای سیستم کمپرسور صنعتی خود، با وجود گزینه های زیادی که برای تحقق اهداف مختلف طراحی شده اند، می تواند چالش برانگیز باشد. چگونه می توانید تشخیص دهید که یک شلنگ نئوپرن بهتر از یک شیلنگ پلی اورتان است؟

تعدادی از دلایل وجود دارد که شما را ملزم به ارتقا شیلنگ هوای فعلی خود می کند. اگر قصد استفاده از تجهیزات مختلف را دارید و شلنگ سازگار با این تجهیزات ندارید، با ارتقا می توانید از کمپرسور خود بیشتر بهره ببرید و طیف وسیعی از برنامه ها را فعال کنید. از طرف دیگر، اگر نقصی در شلنگ فعلی شما وجود داشته باشد، تعویض شیلنگ باید از اولویت های اصلی باشد.

نقص رایج که تعویض شیلنگ را ضروری می کند شامل اتصالات آسیب دیده یا اتصال دهنده، برش یا سوراخ شدن لوله یا نشت هوا، پیچ خوردگی یا پیچ خوردگی غیر قابل جبران، سایش زودرس ناشی از هوای بیش از حد سرد یا خشک، نشت ناشی از فشار زیاد است.

خرید شیلنگ باد کمپرسور

بررسی کیفیت

هنگام خرید یک شیلنگ بادی جدید، کاربران باید طول و قطر مورد نیاز، مواد ایده آل را برای کاربردهای خاص و اینکه آیا یک شلنگ استاندارد است یا نه را در نظر بگیرد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
قیمت چکش بادی چقدر است؟

طول

هنگام تصمیم گیری در مورد طول ایده آل شلنگ، ابتدا برنامه های خود را در نظر بگیرید. اگر تمام روز با یک مته بادی در کار نجاری کنید، به احتمال زیاد به یک شلنگ بسیار کوتاه تر احتیاج خواهید داشت.

علاوه بر این، تعدادی شیلنگ با اتصالات برای دارندگان طراحی شده است تا با اتصال یک شیلنگ به شلنگ دیگر، طول شیلنگ خود را سفارشی کنند اگر نیاز به افزایش طول شلنگ خود دارید، استفاده از شلنگ بلند تر احتیاط بیشتری دارد زیرا اتصالات استاندارد شلنگ محدودیت هایی ایجاد می کنند که می تواند منجر به کاهش فشار شود که می تواند بر کار شما تاثیر داشته باشد.

قطر

شیلنگ های هوا با قطر داخلی (ID) آنها اندازه گیری می شود و در اندازه های استاندارد ¼ “، ⅜” یا ½ “یا اندازه های متریک 6 میلی متر، 8 میلی متر یا 10 میلی متر وجود دارد. از آنجا که شناسه بالاتر به ظرفیت هوای بالاتر مربوط می شود، انتخاب قطر شلنگ بادی ایده آل شما نیاز به درک نیازهای CFM ابزارهای هوایی شما دارد.

به عنوان مثال برخی موارد اغلب با CFM کم – بین 1 تا 3 کار می کنند – و بنابراین اغلب به یک شلنگ با شناسه بیشتر از 6 میلی متر نیاز ندارند. ابزارهایی که بالای 6 CFM کار می کنند برای شلنگ های 8 تا 10 میلی متر مناسب ترند.

مواد

موادی که از آن یک شیلنگ باد کمپرسور ساخته شده است، بر وزن، عملکرد، طول عمر و انعطاف پذیری آن تأثیر می گذارد، بنابراین درک تفاوت های مواد قبل از تصمیم گیری برای خرید شیلنگ جدید بسیار مهم است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید چکش بادی در سال 1401

نایلون سبک، قابل حمل و مقرون به صرفه است و در بسیاری از موارد در خانه کاربردی ایده آل است. با این حال، نایلون در هوای سرد عملکرد ضعیفی دارد و از دوام بسیار کمتری نسبت به سایر مواد شلنگ برخوردار است، حساس به پیچ خوردگی، خم شدن و سایش سریع است.

برای خرید شیلنگ باد کمپرسور با بهترین کیفیت با کارشناسان ما با شماره 02133753929 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

5 × سه =

با ما در تماس باشید