a

طراحی شده توسط سپنتا

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس با ما

09123056430

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
خانه > مقالات  > نمایندگی فروش چکش برقی

نمایندگی فروش چکش برقی

فروش چکش برقی

همانطور که می دانید مهدیران به عنوان نمایندگی فروش چکش برقی در تهران آماده ارائه برترین و با کیفیت ترین انواع چکش های برقی می باشد.

در مطالب قبلی شما را با استفاده از چکش برقی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص فروش این چکش ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.

در زمان خرید چکش برقی به چه فاکتور هایی باید توجه کنید؟

Wattageو وات بالاتر قدرت بیشتری برای سوراخ کردن حفره های گسترده تر دارد.

ارتعاش – درجه ارتعاش چقدر است؟ رقم کمتر به معنای استفاده طولانی مدت از این ابزار است.

وزن – وزن بیشتر فشار بیشتری بر روی مته ایجاد می کند.

عملکرد – آیا شما به یک عمل چرخشی نیاز دارید؟

ویژگی های کنترل سطح صدا نه تنها به حفظ شنوایی شما کمک می کند، بلکه اطمینان حاصل می کند که ابزار شما و محل کار شما با استانداردهای انتشار صدا نیز مطابقت دارند. صدا خفه کن ها کمک زیادی به کاهش سطح صدا می کنند.

ویژگی های کنترل ارتعاشات به شما کمک می کند تا از تونل کارپ جلوگیری کنید، و این می تواند از دسته های کاهش دهنده لرزش گرفته تا ضربه گیرهای داخلی باشد.

کنترل ها و صفحه های قدرت قابل دسترسی به شما امکان می دهد بدون نیاز به برداشتن دست از ابزار به راحتی از آنها استفاده کنید، و طرح بندی معقول به شما امکان می دهد چکش جک را به راحتی حتی با دستکش کار کنید.

جعبه های ابزار برای جلوگیری از از دست دادن طیف گسترده ای از بیت ها و ضمیمه های چکش جک از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید کمپرسور دیزلی

شاخه های عایق شده به شما امکان می دهد تا چکش های سیم دار جک برقی را حتی در هوای کمتر پاک کار کنید.

سرویس LED و چراغ های چکش برقی شما را از لزوم تعویض برس های موتور الکتریکی یا مشکلات سیم که ممکن است به موتور آسیب برساند آگاه می کنند.

کنترل نرم شروع و سرعت متغیر به شما امکان می دهد تا چکش تخریب را برای کنترل و دقت بهتر در نزدیکی لوله ها، مجراها و سایر شکستنی ها به آرامی راه اندازی کنید.

کنترل های دکمه قفل به شما امکان می دهد تا بر روی گرفتن ابزار برای استفاده طولانی تمرکز کنید.

فروش چکش برقی

سه کاربرد اصلی برای چکش های برقی وجود دارد

مته های Drilling Hammer هنگامی استفاده می شوند که یک مته استاندارد فقط به اندازه کافی قدرت نداشته باشد. آنها یک عملکرد چکش تهاجمی دارند و این بدان معنی است که می توانند مواد بسیار سختی را سوراخ کنند. همچنین می توان از آن ها برای ایجاد سوراخ های بسیار بزرگتر از مته های ترکیبی معمولی استفاده کرد.

Chipping Chipping توسط برخی از تمرینات انجام می شود. این عملکرد باعث می شود که مته یک اسکنه وارد کند و بدون عملکرد چرخشی استفاده شود. این امر به ویژه می تواند برای از بین بردن کاشی ها یا کانال کشی دیوارها برای سیم های فرورفتگی و غیره مفید باشد.

موارد ایمنی

قبل از اتصال دستگاه از خاموش بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. قبل از اتصال چکش یا بریکر به منبع تغذیه، مطمئن شوید که دستگاه خاموش است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی مهم در مورد چکش برقی

کتابچه راهنما را بخوانید و نحوه کار آن را بفهمید. حتی برای یک کاربر با تجربه، همیشه هنگام تهیه یک ابزار برقی جدید ایده خوبی است که حتماً کتابچه راهنما را بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که با نحوه کار و ویژگی های ابزار کاملاً آشنا هستید.

لباس و محافظ مناسب بپوشید. همیشه بهتر است هنگام استفاده از چکش برقی، از پوشیدن تجهیزات ایمنی مناسب از خود محافظت کنید.

آن ها می توانند بطور مرتب آوار بیرون بریزند. به همین دلیل، استفاده از عینک ایمنی ضروری است. استفاده از دستکش ایمنی یا ضد لرزش نیز ایده خوبی است. بسته به شرایط و تهویه، استفاده از ماسک گرد و غبار ایده خوبی است زیرا باعث تولید گرد و غبار زیادی می شود.

برای تهیه برترین انواع چکش از نمایندگی فروش چکش برقی با کارشناسان ما با شماره 02133753929 در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

هشت + 19 =

با ما در تماس باشید