a

طراحی شده توسط سپنتا

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس با ما

09123056430

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
خانه > مقالات  > نکاتی مهم در استفاده از چکش بادی

نکاتی مهم در استفاده از چکش بادی

چکش بادی

همانطور که می دانید از چکش بادی در حفاری، کندن و تخریب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

برای کندن سطوح سخت و محکم از جمله بتن و همچنین آسفالت به این نوع چکش ها نیاز داریم.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در کارکرد و نکات مهم در استفاده از چکش بادی در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

در معدن، تونل سازی، راه سازی و همچنین بسیاری از مناطق دیگر از این نوع چکش ها استفاده می شود.

چکش های بادی

یکی از مهم ترین کاربرد های چکش های بادی استفاده از آن ها در راه سازی و کار های سنگین می باشد. در هنگام استفاده از این نوع چکش ها لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید و نکات ایمنی را رعایت کنید.

 نکات ایمنی در کار با چکش بادی

  1. در هنگام استفاده از این نع چکش ها لازم است تا لباس مناسبی بپوشید، حتما از کفش های کار سخت و محکم برای دریل کردن استفاده کنید. از کفش هایی که دارای نوک استیل هستند استفاده کنید و لباس هایی بپوشید که به راحتی پاره نشوند.
  2. همچنین لازم است تا محافظی را برای گوش هایتان در نظر بگیرید تا صدای بلند گوشتان را آزار ندهد. استفاده از تو گوشی های مخصوص می تواند در کاهش صدایی که می شنوید بسیار موثر باشد.
  3. استفاده از چکش بادی به طور مدام ممکن است کار درستی نباشد بهتر است بعد از مدتی ادامه کار را به شخص دیگری بسپارید و خودتان مدام با آن کار نکنید.
  4. اگر مشکلی برای چکش پیش آمد بهتر است تا قبل از استفاده مجدد خیلی سریع آن را تعمیر کنید و از سلامت آب در هنگام استفاده اطینان حاصل کنید.
  5. به خاطر داشته باشید بعد از برش خوردن مواد موجود در سطوح مختلف بتر است از چکش روی آن استفاده نکنیید چرا که ممکن است پرتاب شود و جراحت های بسیاری را به همراه داشته باشید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خرید چکش برقی

برای تهیه بهترین انواع چکش بادی با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بیست − یازده =

با ما در تماس باشید