a

طراحی شده توسط سپنتا

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس با ما

09123056430

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
خانه > مقالات  > خرید کمپرسور دیزلی

خرید کمپرسور دیزلی

خرید کمپرسور دیزلی

برای خرید کمپرسور دیزلی به چه فاکتور هایی نیاز دارید؟ چه عواملی را باید مورد بررسی قرار دهید؟

در مطالب قبلی شما را با خرید شیلنگ باد کمپرسور آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص نحوه خرید کمپرسور دیزلی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

برای هر کاربردی، کمپرسورهای دیزلی هوا ایده آل هستند ، به خصوص اگر شما نیاز به کنترل تجهیزات و یا ابزارهای مختلف دارید. کمپرسورهای دیزلی هوا نوآورانه و مقرون به صرفه هستند.

شما همیشه می توانید کمپرسورهای قابل حمل دیزل را برای خرید پیدا کنید ، اما می خواهید مطمئن شوید که از فروشگاهی خرید می کنید که نیاز شما را درک می کند. به دنبال تجهیزاتی باشید که مورد آزمایش قرار گرفته اند تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات تمام بازرسی ها را پشت سر گذاشته اند و کاملاً قابل اطمینان هستند.

راهنمای خرید کمپرسور دیزلی

شما باید مطمئن باشید حتی که کمپرسور هوای استفاده شده که خریداری می کنید هم کارآمد است و هم می تواند ابزارها و تجهیزات خاص شما را تغذیه کند. انتخاب یک کمپرسور دیزلی قابل حمل یک گزینه منطقی است ، به خصوص به این دلیل که یک کمپرسور هوای پیشرفته می تواند بسیار پرهزینه باشد و یک فرآیند طولانی را شامل می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای خرید چکش بادی

کمپرسور هوای دیزل باید مورد آزمایش و بازرسی کامل قرار گیرد

هنگام خرید کمپرسورهای دیزلی هوا ، می توانید به تجهیزات مهدیران اعتماد کنید. ما تجهیزات را مدت ها قبل از اینکه به موجودی ما اضافه شوند ، کاملاً بازرسی و آزمایش می کنیم. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که تمام شرایط کاری قبلی ، ساعت و سال مدل به طور کامل برای ایمنی شما ثبت شده است. این به شما اطمینان می دهد که تجهیزات خریداری شده را تضمین می کنیم که در وضعیت مناسب است.

stage تک در مقابل دو stage را مرور کنید

با مرور stage ها، تعداد کل پیستون های موجود در کمپرسور هوا و روشی که می تواند هوا را به داخل مخزن منتقل کند ، نشان داده می شود. به طور کلی ، کمپرسورهای هوای تک مرحله ای یا تک stage هزینه کمتری دارند ، اما ممکن است همه نیازهای فشار قوی را برآورده نکنند. کاربرد های کمتر از 120 psi به طور کلی به کمپرسورهای هوای تک مرحله ای نیاز دارند. به طور کلی از کمپرسورهای دو stage برای فشرده سازی حجم بیشتر هوا استفاده می شود و برای مصارف صنعتی که سطح هوا از 150 psi بالاتر است ایده آل است.

خرید کمپرسور دیزلی

تأیید PSI

رتبه PSI بسیار مهم است زیرا به دست آوردن کمپرسور با اندازه مناسب را آسان تر می کند. اگر PSI بالاتر است ، باید مطمئن شوید که نوع مناسب کمپرسور را دارید که می تواند بارگیری و عملکرد مورد نیاز شما را مدیریت کند.

کمپرسور قابل حمل در مقابل کمپرسور ثابت

اگر قصد استفاده از کمپرسور هوا مورد استفاده برای مکان های مختلف را دارید ، این کمپرسور هوا قابل حمل برای شما مفید خواهد بود. اگر قصد ندارید کمپرسور را جابجا کنید یا از آن در جاهای دیگر استفاده کنید ، می توان گفت که بهترین گزینه کمپرسور هوای ثابت است. در هر صورت ، هر گزینه ای که انتخاب می کنید ، باید مطمئن شوید که دستورالعمل های بازرسی ذکر شده در بالا را رعایت کرده است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
4 نکته مهم در استفاده از چکش برقی

باید نحوه استفاده از کمپرسور دیزلی را مشخص کنید

این یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب کمپرسور هوای دیزلی مورد استفاده است. از کمپرسور هوا برای چه کاری استفاده می کنید. این به شما و فناوری شما این ایده را می دهد که کدام یک از کمپرسورهای هوا بهتر کار می کند.

برای خرید کمپرسور دیزلی با کارشناسان ما با شماره 02133753929 در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

چهار × 5 =

با ما در تماس باشید