a

طراحی شده توسط سپنتا

8:00 - 19:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

تماس با ما

09123056430

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 
خانه > مقالات  > قیمت چکش برقی چقدر است؟

قیمت چکش برقی چقدر است؟

قیمت چکش برقی

چه عواملی قیمت چکش برقی تخریب را تعیین می کند؟ مهم است که قبل از خرید، عوامل موثر بر قیمت یک محصول را شناسایی کنید.

در مطالب قبلی شما را با قیمت کمپرسور دیزلی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

این به شما کمک می کند تا خرید مطمئن تری داشته باشید، بدانید که باید سرمایه خود را صرف چه جزئیاتی کنید و کدام ویژگی ها نقش موثری در افزایش یا کاهش قیمت دستگاه شما دارند.

این بدان معناست که در هنگام خرید، نه بیشتر از آنچه باید پرداخت می کنید، نه با پرداخت بیشتر به ویژگی های مورد نظر خود دست پیدا می کنید.

همین امر در مورد چکش تخریب نیز صادق است. در این یادداشت سعی داریم عوامل موثر بر قیمت چکش برقی را بررسی کنیم و به طور کلی تصویر واضحی از جزئیات این دستگاه در ذهن شما ترسیم کنیم.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از شروع فرآیند خرید، طرح کلی قیمت چکش را در این یادداشت به دقت مطالعه کنید و از خرید آگاهانه لذت ببرید.

قیمت چکش برقی

براورد قیمت چکش برقی

در حالی که بخشی از بازار در تسلط افراد سودجو و فروشندگان است، خرید آگاهانه دقیقاً همان چیزی است که شما را به چکش تخریب که به دنبال آن هستید می رساند. تا انتها با ما همراه باشید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نکاتی مهم در مورد چکش برقی

توجه داشته باشید که موارد ارائه شده در این یادداشت مطلق نیستند و این کاملا طبیعی است. قیمت چکش تخریب مانند قیمت بسیاری از کالاها تخمین قطعی و منطقی از جزئیات و مشخصات نیست زیرا مجموعه ای از عوامل دخیل هستند که قیمت یک محصول را مانند چکش تخریب تعیین می کنند.

به عنوان مثال، هنگام خرید خودرو، نمی توان با اطمینان گفت که حجم موتور بیشتر به معنای قیمت بیشتر یا حتی کارایی بیشتر است. این مثال را می توان به سایر دستگاه های صرفاً الکتریکی، الکترومکانیکی یا مکانیکی تعمیم داد.

قدرت، اولین عامل موثر بر قیمت چکش برقی

در هر مجموعه الکتریکی و مکانیکی، قدرت حرف اول در مورد محصول است. هر چه توان خروجی دستگاه بیشتر باشد، قدرت آن نیز بیشتر است.

این مطلق نیست، اما در بسیاری از موارد در شرایط مساوی، قدرت بیشتر به معنای افزایش قیمت چکش تخریب است.

اما معیارها و استانداردهای مختلفی برای محاسبه و مقایسه توان این دستگاه وجود دارد زیرا با چند مدل مختلف چکش تخریب مواجه هستیم: پنوماتیک (پنوماتیک)، هیدرولیک (روغنی) و الکترومکانیکی (برقی).

در این سه مورد، آنچه قدرت نامیده می شود از نظر فنی متفاوت است.

سرعت ضربه

این یکی از عوامل اصلی تاثیرگذار در قیمت چکش برقی است که به هیچ وجه نمی توان آن را نادیده گرفت. تعداد ضربات معمولاً بر اساس ضربه در دقیقه تعیین می شود و هر چه این عدد بیشتر باشد، دستگاه شما در هر دقیقه ضربات بیشتری خواهد داشت.

کاملا واضح است که سرعت ضربه بالاتر یک مزیت است و باعث افزایش قیمت محصول می شود. این نرخ معمولاً بین 500 تا 3500 متغیر است. البته این نیز مطلق نیست.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
نمایندگی فروش چکش برقی

مصرف هوا در مدل های پنوماتیک

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت چکش پنوماتیک میزان مصرف هوا در این محصولات می باشد. معمولا هر چه میزان مصرف هوا بیشتر باشد توان خروجی نیز بیشتر می شود. با افزایش این شاخص، قیمت چکش تخریب نیز افزایش می یابد.

توجه داشته باشید که این معیار بیشتر فنی است تا مهندسی و افراد دارای دانش فنی در مورد این دستگاه درک خوبی از آن دارند.

البته برای درک بهتر این موضوع می توانید به یادداشت دیگری که به عنوان چکش تخریب عمل می کند مراجعه کنید. به قسمت نوشتاری مراجعه کنید و درک بهتری از مصرف هوا پیدا کنید.

معمولاً یک واحد لیتر در دقیقه برای محاسبه این شاخص استفاده می شود.

فشار کاری

فشار کاری دقیقاً مقداری است که در ترکیب با سرعت ضربه، میزان آسیبی که دستگاه شما می تواند وارد کند را تعیین می کند.

در سرعت ضربه، تعداد ضربه در دقیقه مهم است، اما در فشار کاری، قدرت ضربه مشخص خواهد شد.

هر چه حجم کار بیشتر باشد، دستگاه شما قدرت تخریب بیشتری خواهد داشت و این باعث افزایش قیمت چکش برقی مد نظر شما می شود.

لازم به ذکر است که واحد تعیین فشار کاری چکش برقی کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت چکش برقی با کارشناسان ما با شماره 02133753929 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

دو + چهار =

با ما در تماس باشید